Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Najlepsi z Najlepszych 2011 Zawody o Puchar Posła RP Tadeusza Motowidło

Aktualności | 2011-09-25 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

Najlepsi z Najlepszych 2011 Zawody o Puchar Posła Na Sejm RP Tadeusza Motowidło

Po raz kolejny w sobotę 24 września 2011 roku w Rejonie VI odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Posła Ziemi Śląskiej Tadeusza Motowidło.

Konkurs przeprowadzono w Rybniku na zbiorniku licencyjnym Mały Gzel gospodarza koła 74 Niedobczyce .

 

Cieszące się od lat wśród wędkarzy zawody o Puchar Posła Tadeusza Motowidło zachęciły do udziału 45 zawodników wywodzących się z 13 kół . Zaproszonych gości z Zarządu Okręgu w Katowicach reprezentowali Wiceprezes Zarządu Okręgu Aleksander Widziak oraz Leszek Boczoń.

 

Rozegrane zawody były podsumowaniem oraz wyłonienie najlepszego zawodnika z przeprowadzonych tego roku w kołach naszego Rejonu VI cyklu zawodów wędkarskich pod patronatem Posła Tadeusza Motowidło.

 

Spotkanie z posłem w gronie wędkarzy to nie tylko rywalizacja o najwyższe trofeum, to także spotkanie integracyjne wędkarzy naszego rejonu, jest też to dobra okazja do kontaktu z panem posłem oraz wymiany poglądów i doświadczeń w najważniejszych sprawach naszego wędkarstwa.

 

Na zakończenie imprezy zaszczycił swoją obecnością pan poseł Tadeusz Motowidło, w swoim wystąpieniu podziękował organizatorom oraz wszystkim których łączy wędkarska pasja za udział w zawodach, następnie wręczając osobiście okazałe puchary i dyplomy złożył wielkie gratulacje dla zwycięży, również wielkie brawa dla pozostałych zawodników .

 

)

 

 

W swoim wystąpieniach opiekun rejonu Andrzej Szczęsny i Wiceprezes Zarządu Okręgu Aleksander Widziak w imieniu wędkarzy Rejonu VI serdecznie podziękowali panu posłowi oraz asystentowi Sławomirowi Filipowicz za wieloletnie wspieranie wędkarstwa i pomoc w  rozwiązaniu wielu problemów oraz za zorganizowanie corocznego cyklu zawodów wędkarskich pod jego patronatem .

 

" Najlepszym z Najlepszych " zawodnikiem 2011 roku został kolega Ryszard Wybraniec Koło 78 Jas-Mos ,drugie miejsce  zdobył kolega Wiesław Wisniewski koło 112 Pniówek na trzecim miejscu uplasował się kolega Adam Melerski koło 112 Pniówek. 


 

Zawody o Puchar Posła Ziemi Śląskiej Tadeusza Motowidło

 

 

 

 

 

 

 

 

Nazwisko i Imię zawodnika

Nazwa koło klub

numer stanowis

Waga

 ryb

Klasyfikacja Końcowa

 

 

 

 

 

 

1

Wybraniec Ryszard

Koło 78 Jas-Mos

22

4740

1

2

Wisniewski Wiesław

Koło 112 Pniówek

4

1935

2

3

Melerski Adam

Koło 112 Pniówek

10

1855

3

4

Kuczera Henryk

Koło 78 Jas-Mos

11

1605

4

5

Olszewski Józef

Koło 77 Zofiówka

40

1420

5

6

Gębic Marian

Koło 102 Żory

5

1405

6

7

Potyrcha Mirosław

Koło 112 Pniówek

27

1325

7

8

Krajewski Robert

Koło 77 Zofiówka

39

1310

8

9

Berger Tobiasz

Koło 49 Rybnik

12

1280

9

10

Moszczynski Tomasz

Koło 49 Rybnik

44

1155

10

11

Boczon Leszek

Z.O. Katowice

18

1100

11

12

Ludwiczak Patrycja

Koło 110 1 Maja

6

1065

12

13

Honysz Jerzy

Koło 49 Rybnik

42

1040

13

14

Pokusinski Damian

Koło 96 Czerwionka

34

990

14

15

Żukowiec Artur

Koło 78 Jas-Mos

19

915

15

16

Bochenek Czesław

Koło 74 Niedobczyce

26

895

16

17

Suwisz Jerzy

Koło 78 Jas-Mos

15

890

17

18

Kozłowski Wojciech

Koło 83 Boguszowice

45

880

18

19

Pacuła Dominik

Koło 110 1 Maja

9

755

19

20

Gierak Piotr

Koło 78 Jas-Mos

35

630

20

21

Rys Adam

Koło 74 Niedobczyce

14

555

21

22

Ludwiczak Adam

Koło 110 1 Maja

41

535

22

23

Szkaradek Krzysztof

Koło 110 1 Maja

7

525

23

24

Brodowski Marcin

Koło 105 Silesia

21

515

24

25

Skiba Łukasz

Koło 83 Boguszowice

3

490

25

26

Wrzeszkiewicz Mariusz

Koło 78 Jas-Mos

8

430

26

27

Gabarski Mariusz

Koło 83 Boguszowice

16

390

27

28

Widziak Aleksander

Z.O. Katowice

43

365

28

29

Smolka Zenon

Koło 102 Żory

36

355

29

30

Kumanski Zbigniew

Koło 81 Moszczenica

2

335

30

31

Zaczkowski Adam

Koło 81 Moszczenica

20

295

31

32

Merker Eugieniusz

Koło 96 Czerwionka

13

290

32

33

Ignaszewski Marek

Koło 78 Jas-Mos

37

265

33

34

Fałkowski Krystian

Koło 77 Zofiówka

28

230

34

35

Bluszcz Antoni

Koło 96 Czerwionka

25

155

35

36

Mularczyk Piotr

Koło 125 Chwałowice

1

145

35

37

Kołodziejczyk Lesław

Koło 124 Borynia

31

145

37

38

Paszenda Beniamin

Koło 74 Niedobczyce

23

125

38

39

Piechaczek Paweł

Koło 49 Rybnik

33

115

39

40

Ryszka Piotr

Koło 105 Silesia

24

90

40

41

Buszka Piotr

Koło 105 Silesia

29

70

41

42

Szwarc Krzysztof

Koło 105 Silesia

30

65

42

43

Dzierżęga Piotr

Koło 48 Radlin

17

0

n/k

44

Dymper Grzegorz

Koło 48 Radlin

32

0

n/k

45

Piniewski Artur

Koło 78 Jas-Mos

38

0

n/k

 

Chwałęcice 24.09.2011

Sędzia   A. Jaguś

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.