Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Lista uprawnionych do startu w zawodach okręgowych "Młode Talenty" - 29.05.2011r. Czerwionka Leszczyny

Aktualności | 2011-05-19 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

Młode Talenty 2011

Wykaz uprawnionych do startu w zawodach okręgowych " Młode Talenty 2011" którzy zakwalifikowali się do startu po eliminacjach rejonowych.


Zawody okręgowe odbędą się w dniu 29.05.2011 r. w Czerwionka Leszczyny.

 

 

 

 

Wykaz uprawnionych do startu

 

Rejon I

 

LP.

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO

Rocznik

1

Łakwa Kacper

Będzin

 

2

Kuźma Bartosz

Łazy

 

3

Baczyński Wojciech

Łazy

 

4

Korgól Wiktor

Łazy

 

5

Bojakowski Kamil

Arcerol Mittal

 

6

Gola Tomasz

Dąbrowa Górnicza

 

7

Januszewski Paweł

Dąbrowa Górnicza

 

8

Broda Julia

Będzin

 

 

Rejon II

 

LP.

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO

Rocznik

1

Żelazna Gabriela

Bolesław

1997

2

Batko Jakub

Chrzanów

1998

3

Żuławiński Jakub

Olkusz Pakuska

2000

4

Śliwa Maciej

Szczakowa M.

1997

5

Strociński Wojciech

Trzebinia

1997

6

Urbańczyk Wiktoria

Libiąż

1998

7

Macuda Damian

Libiąż Janina

1997

8

Nalepa Agnieszka

Chrzanów Fablok

1997

 

Rejon III

 

LP.

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO

Rocznik

1

Biernacki Bartosz

Milmet Timken

 

2

Juszczyk Krystian

Sosnowiec Niwka

 

3

Janecki Wojciech

Milowice

 

4

Olszewski Adam

Milowice

 

5

Kochel Szymon

Mysłowice

 

6

Glinka Weronika

Siemianowice Śl

 

7

Mitręga Klaudia

Klimontów

 

8

Juszczyk Paweł

Sosnowiec Niwka

 

9

Rzeźnik Natalia

Siemianowice Śl

 

10

Sorek Dawid

Mysłowice

 

 

Rejon IV

 

LP.

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO

Rocznik

1

Łoś Dominik

Murcki

2002

2

Goszka Anna

K-ce Bogucice

1998

3

Wodecki Arkadiusz

Świętochłowice

1999

4

Szilka Mateusz

Świętochłowice

1999

5

Molin Michał

K-ce Bogucice

1998

6

Figaj Marek

Świętochłowice

1999

 

Chlebek Karolina

K-ce Bogucice

1999

 

Rejon V

 

LP.

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO

Rocznik

1

Kaczmarek Damian

Lędziny

 

2

Dudek Wiktor

Wesoła

 

3

Waleczek Dawid

Pszczyna

 

4

Komraus Paulina

Pszczyna

 

5

Duda Karolina

Pszczyna

 

6

Piechowicz Dawid

Jeleń

 

7

Zarada Wiktoria

Fiat Auto Poland

 

8

Bagniak Jakub

Tychy

 

9

Włoch Aleksandra

Łaziska

 

10

Jaweta Alan

Suszec

 

 

Kucz Szymon

Bojszowy

 

 

Haśnik Marek

Wesoła

 

           

Rejon VI

 

LP.

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO

Rocznik

1

Borowski Mateusz

Wodzisław

1997

2

Klafta Patryk

Żory

1997

3

Bargiel Marek

1- Maja

1997

4

Wolant Radosław

Borynia

1998

5

Drozdowski Dawid

Boguszowice

1997

6

Nowik Szymon

Boguszowice

1998

7

Bura Krzysztof

Odra

1998

8

Kołodziejczyk Jan

Borynia

2000

9

Fogiel Oskar

Wodzisław

2000

10

Rehlis Klaudiusz

Borynia

1997

11

Sobik Dawid

Boguszowice

2000

12

Kuc Bartek

Odra

2001

13

Kwiecień Krzysztof

Silesia

1997

14

Getka Patryk

Borynia

1997

15

Burda Roksana

Kuźnia Raciborska

1998

 

Ludwiczak Patrycja

1-Maja

1998

 

Rejon VII

 

LP.

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO

Rocznik

1

Mirek Robert

Halemba

 

2

Fabian Dominika

Zabrze Makosz.

 

3

Boczek Denis

Zabrze

 

4

Stawicki Wiktor

Knurów

 

5

Jabłoński Jakub

Zabrze

 

6

Wróblewski Marcin

Ruda Śl.

 

7

Pytel Wojciech

Gliwice

 

8

Meller Bernadeta

Halemba

 

9

Brzostek Patryk

Gliwice

 

 

Rejon VIII

 

LP.

NAZWISKO IMIĘ

KOŁO

Rocznik

1

Salbert Alan

Bytom

 

2

Urbaniak Patryk

Bytom

 

3

Bubel Bartosz

Bytom

 

4

Michalik Daniel

Zamet

 

5

Kurzepa Marcin

Bytom

 

6

Ratuszny Katarzyna

Zamet

 

7

Gruszka Piotr

Radzionków

 

8

Frohlich Sławomir

Radzionków

 

9

Dądela Michał

Brynek

 

10

Tomanek Sebastian

Michałkowice

 

11

Kowolik Dominik

Bytom

 

12

Szewczyk Marcin

Piekary Śl

 

13

Burczyk Tomasz

Zamet

 

14

Tomanek Piotr

Michałkowice

 

 

Aleksandrowicz Martyna

Michałkowice

 

 

Łącznie  85 zawodników w tym  18 dziewcząt

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.