Zawody Karpiowe Sazan 2014

Zawody Karpiowe Sazan 2014

Witamy na stronie koła126witamy_698x75.gifWitamy na stronie koła

ZAWODY KARPIOWE SAZAN  2014

W dniach 4-8 czerwca na zbiorniku licencyjnym „Sazan” w miejscowości Odra odbyła się  VII edycja zawodów karpiowych zorganizowana przez Koło PZW nr 126  Odra.

Zawody posiadały status eliminacji do Mistrzostw Polski w wędkarstwie karpiowym Polish Carp Masters 2014.

Jak co roku humory wśród uczestników dopisywały  a rywalizacja o najlepszy wynik, była bardzo zacięta do samego końca.

W tegorocznych zawodach startowało 15 dwuosobowych drużyn, przez cztery dni złowiono 42 karpie  i 10 amurów o łącznej wadze 330,442 kg.

Zawody wygrała drużyna „ Grands Team” w składzie Kuc Bogusław, Kuc Zbigniew, uzyskując bardzo dobry wynik o łącznej wadze ryb 90,980 kg.

Drugie miejsce przypadło drużynie  SHISHA CarpTeam w składzie Szolc Zbigniew, Herzyk Grzegorz  63,090 kg.

Trzeci wynik wywalczyła drużyna Carp Team Żory w składzie Gołda Piotr, Nowak Artur 43,631 kg.

Największą rybę zawodów, karp o wadze15,850kg złowił Zbigniew Szolc z drużyny SHISHA CarpTeam .

W trakcie dekoracji zwycięzców prezes Koła Krzysztof Zawistowski pogratulował zwycięzcom oraz podziękował sponsorom którzy wsparli organizację zawodów, sędziom, obsłudze oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.

Fot.Video.J.Pawlak

Relacja z przebiegu całych zawodów wkrótce

WYNIKI ZAWODÓW KARPIOWYCH SAZAN  2014

zobacz....... tabelę wyników         Zawody Karpiowe Sazan 2014 punktacja    [142,58 KB]