Pallatrax - Catch More Fish

Aktualności | 2016-12-21 | Publikujący: Koło PZW nr 126 Odra

W dniach 5-8 września br. na łowisku Sazan ruszyła pierwsza produkcja filmu edukacyjnego firmy Pallatrax. Gościem specjalnym był właściciel firmy Pan Simon Pomeroy oraz kierownik medialny, starszy doradca Pan Rich Shaw. Główną postacią w tejże produkcji jest Pan Dawid Marczuk właściciel firmy Carpmaster będącej wyłącznym dystrybutorem marki Pallatrax na Polskę.

Zobaczymy tam również karpiarzy z Team Pallatrax Polska. W filmie sporo się dzieje, jest wiele spontanicznych akcji i dużo złowionych ryb na produkty Pallatrax.

Film będzie dostępny na początku przyszłego roku, jego producentem jest firma AS PRO MEDIA. Zdjęcia do filmu nagrywane były na wyrobisku pożwirowym – łowisku Sazan w Odrze, którego opiekunem jest Koło PZW nr 126 Odra.

Galerię zdjęć z planu filmowego można zobaczyć na portalu KarpKlub.pl w zakładce artykuły: