Drużynowe Zawody Wędkarskie z okazji Jubileuszu 15-Lecia Koła nr 126 Odra

Aktualności | 2015-09-22 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotę 19 września 2015r. na zbiorniku Łęgoń w miejscowości Odra odbyła się impreza wędkarska nawiązująca do obchodów Jubileuszu 15 lecia działalności Koła PZW nr 126 Odra. Spotkanie w takim gronie było też okazją do złożenia gratulacji oraz życzeń.

W tym dniu rozegrano drużynowe zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej. W jubileuszowym konkursie uczestniczyło siedemnaście trzyosobowych drużyn w towarzystwie prezesów kół.

Wczesnym rankiem o 7.00 otwarcia zawodów dokonał Prezes Koła kol. Krzysztof Zawistowski witając uczestników przedstawił  dotychczasowe osiągnięcia koła.

Podczas dekoracji uczestniczył przedstawiciel Zarządu Okręgu PZW Katowice opiekun Rejonu VI  Andrzej Szczęsny, składając jubileuszowe życzenia wręczył na ręce prezesa pamiątkę i gratulacje od Prezesa ZO PZW w Katowicach Mirosława Iwańskiego. Kol. Andrzej Szczęsny nawiązał do obchodów w tym roku Jubileuszu 65 lecia powstania Polskiego Związku Wędkarskiego szeroko omówił uroczystości jakie się odbyły z okazji obchodów 65 lecia Okręgu PZW w Katowicach.

Na ręce prezesa życzenia złożyli również zaproszeni goście prezesi kół rejonu VI.

Gospodarz imprezy oprócz jubileuszowych pucharów , pamiątkowych dyplomów i nagród przygotował dla wszystkich uczestników poczęstunek.

Jubileuszowe zawody wędkarskie wygrała drużyna z Koła PZW nr 48 Radlin.

Wyniki:

Protokół klasyfikacji drużynowej 15 lecie Koła 126 Odra