0

Wyniki zawodów 2018

Wyniki Zawodów Wędkarskich  2018

"O Mistrza Koła 126 Odra

13 maja bieżącego roku na zbiorniku Łęgoń rozegrano zawody wędkarskie o Mistrza Koła.

Rywalizacja Fair Play, ale i dobry humor towarzyszył zawodnikom do samego końca.

Wyniki końcowe :

W kategorii Senior : I miejsce zajął Przybyła Tomasz, na II miejscu uplasował się Hołomek Florian, zaś III miejsce na pudle zajął Krakowczyk Jerzy.

W kategorii pań: I miejsce zdobyła Balcerkowska Urszula.

W kategorii kadet : I miejsce zajął Przybyła Patryk.

Organizator pogratulował zwycięzcom i podziękował reszty uczestników za przybycie.

"Rozpoczęcie sezonu"

W dniu 20.04.2018r. w kole PZW nr 126 Odra rozegrano zawody wędkarskie na ,, Rozpoczęcie Sezonu”. W zawodach w dyscyplinie spławikowej uczestniczyło 26 zawodników.

W kategorii Senior zwyciężył kol. Rajman Krzysztof, na II miejscu uplasował się kol. Hołomek Florian, który złowił także ,,Big Fisha”, III miejsce zajął kol. Musioł Damian.

W kategorii pań: I miejsce zdobyła pani Urszula Balcerkowska.

W kategorii Kadet : I miejsce zajął kol. Świerczek Kamil , II miejsce kol. Przybyła Patryk.

Największą liczbę punktów wśród zawodników zdobył kol. Świerczek Kamil – 5395pkt.