Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki Zawody Sazan 2017

126witamy_698x75.gifWitamy na stronie koła

 

 

WYNIKI ZAWODÓW KARPIOWYCH SAZAN  2017

   

Komisja sędziowska w składzie :

1. Sędzia główny  ..........     Kol. ........ Balcerkowski  Władysław ........

2. Sędzia sekretarz ..........   Kol. ............................................................               

3. Sędziowie pomocniczy  Kol. ............................................................


 

Lp

 

 

Waga ryb dn.

18.06.2017 r.

Waga ryb dn.

19.06.2017 r. 

Waga ryb dn.

20.06.2017 r.

 

Waga ryb  dn. 21.06.2017

Ogółem

 

Nazwa drużyny

Imię Nazwisko

Nr sta

Godz. 18.00

Godz. 18.00

Godz. 18.00

Godz. 10.00

Ilość pkt. drużyny

Zajęte miejsce drużyny



1



Team

Karp - Klub

Kąkol            Grzegorz

 

 13

 

 1 K  8,770

1 A 9,160

 

 

 1 A 9,210

 77,710

    3

Gmyrek

Dariusz

 3 A 

11,200

 

 

 2 K 39,370

 

 

 



2

 

Team

sklep karpiowy pl.

Danus         Grzegorz

 

1

 

 2 K 19,430

 

 

 

 76,050

    5

Danus         Adrian

 1 K 13,230

 2 K 21,060

 

 2 K 22,330

 

 



3

 

Team Okoń

Roga           Witold

 

 9

 1 K 5,800

 

 

 

 5.800

 

    10

Roga           Michał

 

 

 

 

 

 



4

 

Team

ODRA

Zawistowski  Arkadiusz

 

 10

 

 

 

 

 

 19,370

    8

Zawistowski  Krzysztof

 1 K 4,230

 

 2 K 15,140

 

 

 

 



5

 Team

Piraci

Piprek            Tomasz

 

 12

 3 K 31,222

 2K 18,310

 

 

 75,352

     6

Bura               Dariusz

 4K 28,820

 

 

 

 

 



6

 

Team Fantazja

Pachucki        Jacek           

 

 4

 1K 17,700

 2A 11,760

2K 11,980

 3K 25,330

 

 158,690

     1

Sosna             Mariusz

 3K 38,300

 1A 6,700

3K 20,120

 2K 11,200

1A 6,000

 1 A 9,630

 

 



7

       Team

Jankowice

Bochenek       Adam

 

6

 

 

 

 

    0

    12

Chmielecki    Bolesław

 

 

 

 

 

 



8

 

D & D

Wożniak        Dariusz

 

 14

 

 1K 10,900

 

 

 

 77,370

      4

Raczyński      Dariusz

 

 2K 16,630

 2K 25,600

 2 K 24,240

 

 



9

Team

Grants Carp

Węgrzyk        Łukasz

 

3

 2A 13,720

2K 16,600

 1A 4,400

1K 14,00

 

 1 A 4,130

1K 16,100

 93,670

      2

Kuc               Bogusław

 2K 21,170

 

 

 1 K 3,550

 

 



10

 

Team

Pathologic

Cybulski    Jarosław

 

 8

 1K 5,390

 

 

 

 5,390

    11

Rejek          Krzysztof

 

 

 

 

 

 

  

11

Team

Krzyżanowice

Kosowski     Paweł

 

2

 2K 23,530

 

 1K 6,470

 

 37,310

      7

Błaszczok    

Jan

 1K 7,310

 

 

 

 

 

  

12

Team

Rybnik - Czerwionka

Szwarc         Krzysztof

6

 

 

 

 1 K 11,110

 11,110

     9

Pałach          Ryszard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

637,822