Wyniki Zawody Sazan 2015

Witamy na stronie koła126witamy_698x75.gifWitamy na stronie koła

ZAWODY KARPIOWE SAZAN  2015

W dniach 3-7 czerwca na zbiorniku licencyjnym „Sazan” w miejscowości Odra odbyła się  VIII edycja zawodów karpiowych zorganizowana przez Koło PZW nr 126  Odra oraz sklep wędkarski Rybka z Wodzisławia Śl.

Jak co roku humory wśród uczestników dopisywały  a rywalizacja o najlepszy wynik, była bardzo zacięta do samego końca.

W tegorocznych zawodach startowało 10 dwuosobowych drużyn,  złowiono

47 karpie  i 6 amurów o łącznej wadze 499 600 kg.

Zawody wygrała drużyna „ Team Askari

w składzie Grzegorz Smołka Mariusz Sosna , uzyskując bardzo dobry wynik o łącznej wadze ryb 101,100 kg.

Drugie miejsce przypadło drużynie Team Srebrny

w składzie Ewa Porwoł Zbigniew Porwoł  96 , 700 kg.

Trzeci wynik wywalczyła drużyna  Team Żory

w składzie Gołda Piotr Wiesław Łach  68 , 000 kg.

Największą rybę zawodów, karp o wadze15,900kg złowił

Adam Herman z drużyny  Team A&M Herman .

W trakcie dekoracji zwycięzców prezes Koła Krzysztof Zawistowski pogratulował zwycięzcom oraz podziękował sponsorom :

1.    Grzegorz Kąkol auto naprawa                       - puchar za największą rybę

2.    Tomasz Piprek  auto serwis Bełsznica          - posiłek w dni 04.06. +

dopłata do 05,06 .

3.    Artur Nowak / Związki Zawodów Kadra  Solidarność 80  JSW. S.A. KWK Zofiówka /

- 6 pucharów

4.    Koło nr 126 Odra  -  śmieci , paliwo , zabezpieczenie , sędziowie ,

5.    Team Odra Carp                                              - medale za udział w zawodach

6.    Piotr Potysz sklep wędkarski „Rybka”          - koszulki , nagrody rzeczowe

którzy wsparli organizację zawodów, sędziom, obsłudze oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.

WYNIKI ZAWODÓW KARPIOWYCH SAZAN 2015