Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki Zawody Sazan 2014

Witamy na stronie koła126witamy_698x75.gifWitamy na stronie koła

 

 

ZAWODY KARPIOWE SAZAN  2014

 

 

  

W dniach 4-8 czerwca na zbiorniku licencyjnym „Sazan” w miejscowości Odra odbyła się  VII edycja zawodów karpiowych zorganizowana przez Koło PZW nr 126  Odra. 

Zawody posiadały status eliminacji do Mistrzostw Polski w wędkarstwie karpiowym Polish Carp Masters 2014.

Jak co roku humory wśród uczestników dopisywały  a rywalizacja o najlepszy wynik, była bardzo zacięta do samego końca.

W tegorocznych zawodach startowało 15 dwuosobowych drużyn, przez cztery dni złowiono 42 karpie  i 10 amurów o łącznej wadze 330,442 kg.

Zawody wygrała drużyna „ Grands Team” w składzie Kuc Bogusław, Kuc Zbigniew, uzyskując bardzo dobry wynik o łącznej wadze ryb 90,980 kg.

Drugie miejsce przypadło drużynie  SHISHA CarpTeam w składzie Szolc Zbigniew, Herzyk Grzegorz  63,090 kg.

Trzeci wynik wywalczyła drużyna Carp Team Żory w składzie Gołda Piotr, Nowak Artur 43,631 kg.


 

Największą rybę zawodów, karp o wadze15,850kg złowił Zbigniew Szolc z drużyny SHISHA CarpTeam .


W trakcie dekoracji zwycięzców prezes Koła Krzysztof Zawistowski pogratulował zwycięzcom oraz podziękował sponsorom którzy wsparli organizację zawodów, sędziom, obsłudze oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.

 

 

Fot.Video.J.Pawlak


 

 

 

Relacja z przebiegu całych zawodów wkrótce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI ZAWODÓW KARPIOWYCH SAZAN  2014

 

 

 

 

 

Waga ryb dnia

05.06.2014 r.

Waga ryb dnia

06.06.2014 r.

 

Nazwa drużyny

 

 

Imię

Nazwisko

 

Nr

stan

 

Godz. 6.00

 

Godz 12.00

 

 

Godz 18.00

 

Godz

6.00

 

 

Godz

12.00

 

 

Godz

18.00

 

 

Team Czeski

Suchna Vladimir

 

 

 3

 

 

 

 

 

 

Kapilćak Rudolf

 

 

 

 

 

 

 

 

GRANTS CARP

Mandrela Damian

 

 

 4

 

K 3780

 

 

 

 

Janus Dariusz            

 

 

 

 K6410

 

 

 

 

TEAM ZŁAP I PUŚĆ

Cebula Robert

  

 

 

 12

 

 

 

 

 

 

Kąkol  Grzegorz        

 

 

 

 

 

 

 

 

Grands Carp

Kuc Bogusław

 

 

 

13

K 4000

 K8340

 

 

K5550 

K7300 

  Kuc Zbigniew   

 

 K5190

 

 

 K8160

A3300

 

 

 

TEAM

ODRA Carp

 Arkadiusz  Zawistowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof  Zawistowski

 

A 2340

 

 

 

 

 

 

Hunter Carp Team

Węgrzyk Mateusz         

 

 

 

11

 

 

 

 

 

 

Węgrzyk Łukasz

 

A3050 

 

 

 

 

 

 

TEAM JANKOWICE

Bochenek Adam

 

 

 

10

 

 

 

 K8500

 

 

Mojżesz Paweł

 

 

 

 

 K4200

 

 

 

SHISHA Carp Team

Herzyk Grzegorz

 

 


15

 

 

 

 

 K5240

K5100 

Szolc Zbigniew

 

 

K8450

 

 K6000

 

K7050 

 

PIRACI

Piprek Tomasz

 

 

 9

 

 

 

 

 

 

Bura Dariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep TEAM

karpiowe

Danus Grzegorz

 

 

 

 

2

 

 

 

A4100 

 K8900

 

 

Danus Adrian

 

 K8170

 

 

 

 

 

 

TEAM  JCT

Rychel Krzysztof       

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

Wesołowski Łukasz

 

 

 

 

 

 

 

Silesia  Carp

Kołodziej Karolina

 

 

 

 

5


 

 

 

 

 

 

Ramczyk Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team sklep-okoń

Roga Witold

 

 


8

 

 

 

 

 

 

Roga Artur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carp Team Żory

Gołda Piotr

 

 


1

 

 

3 K 

18370 

 

 

 

Nowak Artur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team Askari

Smołka Grzegorz

 

 


14

 

 

 

 

 

 

Sosna  Mariusz

 

K-6300
2A7030

 

 

 

 

 

 

Razem :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Waga ryb dnia

07.06.2014 r.

Waga ryb dnia

08.06.2014 r.

 

Nazwa drużyny

 

 

Imię

Nazwisko

 

Nr

stan

 

Godz. 6.00

 

Godz 12.00

 

 

Godz 18.00

 

Godz

6.00

 

 

Godz

11.00

 

 

 

 

Team Czeski

Suchna Vladimir

 

 

 3

 

 

 

 

 

 

Kapilćak Rudolf

 

 

 

 

 

 

 

 

FORMUŁA 1

Mandrela Damian

 

 

 4

 

 K3550

 

 

 

 

Janus Dariusz            

 

 A3800

K2350

 

 

 

 

 

 

TEAM ZŁAP I PUŚĆ

Cebula Robert

  

 

 12

 

 

 

 

 

 

Kąkol  Grzegorz        

 

 

 

 

 

 

 

 

Grants Carp

Kuc Bogusław

 

 

13

 K4820

K5700

 K14390

 

 K8700

 

 

  Kuc Zbigniew   

 

 K8550

 K6950

 

 

 

 

 

TEAM

ODRA Carp

 Arkadiusz  Zawistowski

 

 

 6

 

 

 

 

 

 

Krzysztof  Zawistowski

 

 

 

 

 

 

 

 

Hunter Carp Team

Węgrzyk Mateusz         

 

 

 11

 

 

 

 

 

 

Węgrzyk Łukasz

 

 

 

 

 

 

 

 

TEAM JANKOWICE

Bochenek Adam

 

 

10 

 K8200

 

 

 

 

 

Mojżesz Paweł

 

 

 

 

 K4220

K5700

 

 

 

SHISHA Carp Team

Herzyk Grzegorz

 

 

15

 

 

 

 

 

 

Szolc Zbigniew

 

 K15850

K4950

K10450

 

 

 

 

 

PIRACI

Piprek Tomasz

 

 

 9

 

 

 

 

 

 

Bura Dariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

TEAM Sklep -

karpiowY

Danus Grzegorz

 

 

 2

 

 

 K 12000

 

 

 

Danus Adrian

 

 

 

 

 

 K9680

 

 

TEAM  JCT

Rychel Krzysztof       

 

 

 7

 

 

 

 

 

 

Wesołowski Łukasz

 

 

 

 

 

 

 

Silesia  Carp

Kołodziej Karolina

 

 


5

 

 

 

 

 

 

Ramczyk Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Team sklep-okoń

Roga Witold

 

 

8

 

 

 

 

 

 

Roga Artur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carp Team Żory

Gołda Piotr

 

 

1

 K3070

 

 

 

 K7030

 2A8900

Nowak Artur

 

 

 

 

 

 

 

 K6000

 

Team Askari

Smołka Grzegorz

 

 

14

 

 

 

 

 

 

Sosna  Mariusz

 

 

 

K 12480 

 

 

 

 

Razem :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Podsumowanie Zawodów

 


  Ogółem 

 

Nazwa drużyny

 

 

Imię

Nazwisko

 

Nr

stan

 

Ilość pkt.  

indywidualnie

 

Ilość pkt.drużyny 

 

Zajęte miejsce drużyny

 

Team Czeski

Suchna Vladimir

 

 

3

 

 

        0

 

Kapilćak Rudolf

 

 

 

 

 

Formuła 1

Mandrela Damian

 

 

4

 

7 330

 

 19 890 

 

     7

Janus Dariusz            

 

 

12 560

 

 

 

TEAM ZŁAP I PUŚĆ

Cebula Robert

  

 

 

12

 

 

          0

 

Kąkol  Grzegorz        

 

 

 

         0

 

 

Grants Carp

Kuc Bogusław

 

 


13

 

50 100

 

90 980

 

    1

  Kuc Zbigniew   

 

 

40 880

 

 

 

TEAM

ODRA Carp

 Arkadiusz  Zawistowski

 

 

 

6

 

 

 

Krzysztof  Zawistowski


 

2 340

 

2 340

 

   9

 

Hunter Carp Team

Węgrzyk Mateusz          

 

 

 

11

 

 

 

Węgrzyk Łukasz 

 
3 050

 

  3 050

 

   8

 

TEAM JANKOWICE

Bochenek Adam

 

 

 

10

 

16 700

 

30 820

 

   6

Mojżesz Paweł

 

 

14 120

 

 

 

SHISHA Carp Team

Herzyk Grzegorz

 

 


15

 

10 340

 

63 090

 

    2

Szolc Zbigniew 

 

52 750


 

 

PIRACI

Piprek Tomasz

 

 

 9

 

 

            0

 

Bura Dariusz

 

 

 

           0

 

 

TEAM

sklep-

karpiowy

Danus Grzegorz

 

 

 

2

 

  25 000

 

42 850

 

    4

Danus Adrian

 

 

17 850

 

 

 

TEAM  JCT

Rychel Krzysztof       

 

 

 

7

 

 

          0

 

Wesołowski Łukasz

 

 

 

 

Silesia  Carp

Kołodziej Karolina

 

 



5

 

 

        0

 

Ramczyk Krzysztof

 

 

 

 

 

 

Team sklep-okoń

Roga Witold

 

 



8

 

 

        0

 

Roga Artur

 

 

 

 

 

 

Carp Team Żory

Gołda Piotr

 

 


1

 37 630

 

43 630

    3

Nowak Artur

 

 
  6 000

 

 

 

 

Team Askari

Smołka Grzegorz

 

 


14

 

 

 

 

   5

Sosna  Mariusz

 

 33 791

 33 791

 

 

Razem :

 

 

 

   330 441