Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów 2014

Witamy na stronie koła126witamy_698x75.gifWitamy na stronie koła

Wyniki Zawodów Wędkarskich 2014

 

 

 

 

     Zawody Otwarcie Sezonu 2014  Link do galerii 

 

     Senior:

 

    1 miejsce Świerczek Gabriel 2635 pkt

    2 miejsce Pachucki Jacek 2540 pkt

    3 miejsce Bura Dariusz 2315 pkt

 

     Junior:

 

    1 miejsce Bura Krzysztof 1590 pkt

    2 miejsce Glenc Arkadiusz 850 pkt

    3 miejsce Krakowczyk Marzena 550 pkt

 

     Kadet:

 

    1 miejsce Sperling Mateusz 1000 pkt

    2 miejsce Rajman Błażej 665 pkt

    3 miejsce Kuc Bartosz 650 pkt

 

     Kobiety:

 

    1 miejsce Balcerkowska Urszula 770 pkt

 

 

     Zawody Mistrzostwa Koła 2014

 

     Senior:

 

    1 miejsce Piprek Tomasz 5440 pkt

    2 miejsce Krakowczyk Leszek 5340 pkt

    3 Miejsce  Rajman Krzysztof 3705 pkt

 

     Junior:

 

     1 miejsce  Krakowczyk Marzena 3625 pkt

    2 miejsce Bura Krzysztof 3610 pkt

    3 miejsce Glenc Arkkadiusz 1770 pkt

 

     Kadet:

 

    1 miejsce Rajman Błażej 3110pkt

    2 miejsce Kuc Bartosz 2770 pkt

 

     Młodzież:

 

    1 miejsce Krakowczyk Michalina 4025pkt

 

     Kobiety:

 

    1 miejsce Balcerkowska Urszuka 3915 pkt

    2 miejsce Maranda Krystyna 2000 pkt

    3 miejsce Miłoń Irena 1205 pkt

 

 

 

     Puchar Emerytów i Rencistów 2014  Link do zdjęć 

      zdobył Miszczyk Stanisław

 

 

 

     Zawody spiningowe 2014

 

     Senior:

 

    1 miejsce Świerczek Bogdan 5 pkt

    2 miejsce Zawistowski Arkadiusz 5 pkt

    3 Miejsce Piprek Tomasz 13 pkt

 

 

     Zawody " Jesień- Zakończenie sezonu" 2014 Link do zdjęć

 

     Senior

 

    1 miejsce Krakowczyk Leszek 4030 pkt

    2 miejsce Rajman Krzysztof 3330pkt

    3 miejsce Węgrzyk Łukasz 3265 pkt

 

     Junior

 

    1 miejsce Bura Krzysztof 1635 pkt

    2 miejsce Krakowczyk Marzena 1070 pkt

    3 miejsce Glenc Arkkadiusz 330 pkt

 

     Kadet

 

    1 miejsce Rajman Błażej 1615 pkt

    2 miejsce Jończyk Natalia 1195 pkt

 

     Kobiety:

 

    1 miejsce Balcerkowska Urszuka 1755 pkt