Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki Zawodów 2013

 

 

Wyniki Zawodów Wędkarskich 2013

 

Zawody Otwarcie Sezonu 2013

 

Senior:

1 miejsce Kuc Zbigniew 8470 pkt

2 miejsce Miszczyk Stanisław 5320 pkt

3 miejsce Bura Dariusz 4450 pkt


Junior:

1 miejsce Bura Krzysztof 2585 pkt

2 miejsce Krakowczyk Marzena 2190 pkt

3 miejsce Krakowczyk Michalina 1550 pkt


Kadet:

1 miejsce Kuc Bartosz 3000 pkt

2 miejsce Rajman Mateusz 1750 pkt

3 miejsce Rajman Błażej 1290 pkt


Link do galerii zdjęć z zawodów otwarcia sezonu:

http://www.pzw.org.pl/kolo_odra/galeria/272106/img_0011jpg

 

Zawody Mistrzostwa Koła 2013

Senior:

1 miejsce Kuc Zbigniew 7325 pkt

2 miejsce Rajman Krzysztof 3445 pkt

3 Miejsce Piprek Tomasz 3165 pkt


Junior:

1 miejsce Krakowczyk Michalina  4210 pkt

2 miejsce Bura Krzysztof 4205 pkt 

3 miejsce Krakowczyk Marzena 735 pkt


Kadet:

1 miejsce Kuc Bartłomiej 6810 pkt

2 miejsce Rajman Mateusz 2470 pkt

3 Miejsce Glęc Arkadiusz 1755 pkt

 

Link do zdjęć z zawodów Mistrza Koła 126 Odra 2013:

http://www.pzw.org.pl/kolo_odra/galeria/275833/img_0003jpg

 

Zawody z okazji dnia dziecka


1 miejsce Krzysztof Bura 1780 pkt

2 miejsce Marzena Krakowczyk 1235 pkt

3 miejsce Paweł Bura 1205 pkt

 

Link do zdjęć z zawodów z okazji dnia dziecka:

http://www.pzw.org.pl/kolo_odra/galeria/291750/img_0055jpg

 

Zawody emerytów i rencistów


1 miejsce Miszczyk Stanisław 3120 pkt

2 miejsce Kania Jan 1450 pkt

3 miejsce Władysław Kuc 1290 pkt


Link do zdjęćz zawodów emerytów i rencistów: 

http://www.kolo-odra.pzw.org.pl/galeria/301347/img_0001jpg 

Zawody " Jesień- Zakończenie sezonu"

Senior

1 miejsce Kuc Zbigniew 6995 pkt

2 miejsce Rajman Krzysztof 6075 pkt

3 miejsce Kuc Bogdan 4490 pkt


Junior

1 miejsce Bura Krzysztof 1410 pkt

2 miejsce Krakowczyk Marzena 310 pkt

3 miejsce Krakowczyk Michalina 40 pkt


Kadet 

1 miejsce Rajman Błażej 480 pkt

2 miejsce Kuc Bartłomiej 290 pkt

3 miejsce glenc Arkadiusz 20 pkt

 

Link do zdjęć z z zawodów " Jesień- zakończenie sezonu":

http://www.kolo-odra.pzw.org.pl/galeria/308083/img_0007jpg

 

GRAND PRIX

 

Senior

1 miejsce Kuc Zbigniew 4pkt

2 miejsce Rajman Krzysztof 13 pkt

3 miejsce Kuc Bogdan 20 pkt


Junior

1 miejsce Bura Krzysztof 5pkt

2 miejsce Krakowczyk Michalina 10 pkt

3 miejsce Krakowczyk Marzena 10 pkt

Kadet 

1 miejsce Kuc Bartłomiej 5 pkt

2 miejsce Rajman Mateusz 11 pkt

3 miejsce Rajman Błażej 12 pkt

4 miejsce glenc Arkadiusz 13 pkt


Link do zdjęć grand prix

http://www.kolo-odra.pzw.org.pl/galeria/319742/img_0001jpg